День відкритих дверей в КПІ ім. І. Сікорського

Дата проведення – 16.12.2017 р. з 12.30 до 15.00

В заході передбачено демонстрації науково-лабораторного обладнання лабораторій:

• фотовольтаїки та цифрової електроніки (ауд. 3-2А, 1 корп.);
  • телевізійних інформаційно-вимірювальних систем на ПЗЗ (ауд. 1-3Б, 1 корп.);
  • інформаційних технологій (ауд. 2-2А, 1 корп.);
  • аналогової схемотехніки (ауд. 298, 1 корп.);
  • екологічного моніторингу (ауд. 3-3, 1 корп.).

А також проведення міні лекцій і лабораторних робіт, відео презентація, зустріч з науково-педагоічними працівниками кафедри та видатними випускниками.

Відповідальна особа – ст. викл. Морозова Ірина Володимирівна.
Контактний телефон: (+380) 938433444.

Учасники:

• завідувач кафедри, д.т.н., проф. Порєв Володимир Андрійович.
  • викладачі кафедри: доц., к.т.н. Маркін Максим Олександрович, ст. викл., к.т.н. Божко Костянтин Михайлович, ст. викл. Медяний Леонід Пилипович, ас, к.т.н. Івасенко Віталій Михайлович, ст. викл. Морозова Ірина Володимирівна;
  • аспіранти кафедри: Наконечний Олександр, Авагумян Ані, Тамащук Олександр, Бондар Костянтин, Гречуха Юрій.
Спеціальність
МЕТРОЛОГІЯ ТА ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНА ТЕХНІКА
Спеціалізація
І
НФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНІ ТЕХНОЛОГІЇ ЕКОЛОГІЧНОГО МОНІТОРИНГУ

НАУКОВИХ, АНАЛІТИЧНИХ ТА ЕКОЛОГІЧНИХ ПРИЛАДІВ І СИСТЕМ  (НАЕПС)

Адреса :
м.Київ, пр-т Перемоги, 37
Навчальний корпус №1

Кафедра НАЕПС за бюджетною формою навчання готує фахівців:

• бакалаврів, магістрів, докторів філософії,
  • які орієнтуються в новітніх напрямах інформаційних та інформаційно-вимірювальних технологій,
  • володіють специфікою моніторингу довкілля та методологією наукових досліджень,
  • розуміють сучасні екологічні проблеми, причини їх виникнення та наслідки.

Прийнята кафедрою концепція підготовки фахівців орієнтована на забезпечення реальних перспектив застосування отриманих знань в сучасних умовах, що досягається збалансованим навчальним планом, основу якого складають традиційні для провідного технічного університету дисципліни, а також економіко-управлінські дисципліни (економіка, маркетинг, менеджмент, сертифікація) та іноземна мова професійного спрямування.

Основу фахової компоненти становлять такі дисципліни:

• Теоретичні основи інформаційно – вимірювальних технологій;
  • Інформаційно – вимірювальні системи на ПЗЗ (CCD);
  • Новітні інформаційно – вимірювальні технології;
  • Прилади контролю якості харчових продуктів;
  • Екологічна безпека та екологічний аудит;
  • Наноматеріали та нанотехнології;
  • Геоінформаційні технології;
  • Інтернет технології;

На кафедрі обладнані сучасні навчально-наукові лабораторії: фотовольтаїки та цифрової електроніки, телевізійної інформаційно – вимірювальної техніки, екологічного моніторингу, схемотехніки та вимірювальних перетворювачів, а також лабораторії дослідження властивостей матеріалів та  кабінет комп’ютерних технологій.

Місця працевлаштування наших випускників в Україні:

• посади державних службовців в Державних управліннях охорони навколишнього природного середовища та в Державних екологічних інспекціях, які створені в кожній області, а також в м. Києві,
  • наукові та інженерні посади в екологічних підрозділах енергогенеруючих підприємств та підприємств важкої промисловості, а також в різних галузях народного господарства.
  • викладацькі посади у ВНЗ України (з дипломом магістра);
  • кращі випускники отримують направлення в аспірантуру.

Екологічний моніторинг на базі новітніх інформаційно-вимірювальних технологій сьогодні, а також  в довгостроковій перспективі, є одним із безумовних пріоритетів країн ЄС, який, зокрема, визначає структуру європейського ринку праці,  що впливає на формування ринку праці України.

Фахівець зі спеціальності «Інформаційно-вимірювальні технології екологічного моніторингу» ніколи не залишиться без роботи!