Головне – зробити правильний вибір… (Ященко Яна)

І от настав важливий момент в моєму житті, можна сказати переломний… Постало завдання вибору університету та професії на майбутнє! Так, як я добре навчалась в школі, мені легко давались прикладні науки, бачила я себе саме в стінах технічного університету, однозначно, і без всяких обговорень.

Взявши в руки книгу  «Вищі навчальні заклади України», думати довго не прийшлось… Тому що, головною мрією мого життя, на той час, і було стати студенткою найкращого технічного вузу країни, а саме Національного технічного університету України «Київського політехнічного університету».

Оскільки, знаходився він поряд біля моєї домівки, проблем з переїздом взагалі ніяких не було, та й батьки не так хвилювались, все ж таки, майже дома.

Отримавши результати ЗНО та склавши іспити в школі, остаточна картина балів, була більш чим радісною. Не гаючи часу, в перші ж дні роботи приймальної комісії ми відправились до славетного міста героїв, в нашу столицю – Київ.

До вибору спеціальності та факультету я підійшла дуже обережно, оцінювала всі «за» та «проти», намагалась оцінити ситуацію в нашій країні, в чому постають основні питання та проблеми, що потрібно змінювати та що бажало мати кращий стан. Тому, так як на той час, майже 6 років по тому, екологічна ситуація, екологія загалом, бажала кращого, а я, як молоде покоління, хотіла зробити користь для нашої країни і обрала Приладобудівний факультет, кафедру Наукових, аналітичних та екологічних приладів, а саме спеціальність «Прилади та системи екологічного моніторингу», не жалкую й по сьогодні.

Ось і здійснилась найголовніша мрія в моєму житті, я студентка найкращого вузу країни, для мене – найкращої кафедри вузу на чолі з розумним, добрим, справедливим професором Порєвим Володимиром Андрійовичем. Саме тут я отримала сильні знання, навички та уміння. Закінчивши 4 курси, я без жодних проблем продовжила навчання в магістратурі на державній формі навчання. Переді мною відкрились шляхи міжнародного рівня, участь в різноманітних конференціях, курси різного технічного спрямування, вивчення мов, вигідні знайомства, які бачуть в тобі саме спеціаліста та знавця в своїй справі.

Випусники кафедри НАЕПС, отримують можливість у продовженні навчання за кордоном або роботу над цікавими проектами, так як, стан навколишнього середовища з року в рік погіршується, тому ніхто  не може бути осторонь і ця тема стає все більш актуальною.

Якщо ви дійсно хочете жити в екологічно чистій країні, дихати свіжим повітрям, а не шкідливими викидами в атмосферу. Якщо вам подобається математика, фізика, ІТ- технології тощо, а головне ви бажаєте змінити критичну ситуацію на краще, саме  в нас, на кафедрі НАЕПС під керівництвом професора Порєва В.А. та з висококваліфікованими викладачами, професорами, доцентами, отримаєте всі необхідні знання та хорошу перспективу, професію в майбутньому. Тому це  хороша можливість досягти значного успіху та визнання в науці.