Розклад занять заочного відділення на 2017-2018 н.р. IIІ КУРС ПН-з51

Завантажити у форматі PDF

3 Курс Навчальні групи
День Дата Час ПН-з51
Понеділок 08. 01.2018 12.20
14.15
16.10
18.05
20.00
Вівторок 09. 01.2018 12.20
14.15 Мікропроц.техн.        лек
16.10           2-4                лек
18.05                                      лек
20.00 Туру Т.А.                    лек
       Середа 10.01.2018 10.25
12.20 Мікропроц.техн.        лаб. Туру Т.А.     2-4
14.15 Електроніка-2              пр
16.10                  298-1            пр
18.05 Медяний Л.П.      Іспит
20.00  
Четвер 11. 01.2018 10.25
12.20 Вимір.перетв.             лек. Медяний Л.П   298-1
14.15 Техн.еколог.ПБ       лаб.
16.10              08-1              лаб.
18.05                                   лаб.
20.00 Шевченко В.В.         лаб.
П’ятниця 12. 01.2018 10.25
12.20 Техн.еколог.ПБ       лаб.
14.15 Шевченко В.В.  Диф.зал.
16.10 Вимір.перетв.             лек.
18.05 лек.
20.00 Медяний Л.П   298-1  лек.
Субота 13. 01.2018 10.25 Іноземна мова 1            пр.
12.20                603-7               пр
14.15                                        пр.
16.10
18.05 Овчаренко З.П.             пр.
20.00
Неділя 14. 01.2018 10.25 Культура України        лек
12.20                                        лек
14.15                                        лек
16.10
18.05

 

3 Курс Навчальні групи
День Дата Час ПН-з51
Понеділок 15. 01..2018 10.25
12.20 ТАК                             пр.
14.15           2-4                  пр.
16.10                                      пр.
18.05 Маркіна О.М.       Іспит
20.00
Вівторок 16. 01.2018 10.25
12.20 Аналог.схемотехн.  лаб.
14.15 лаб.
16.10 лаб.
18.05 Медяний Л.П   298-1  лаб.
20.00 Іспит
Середа 17. 01.2018 10.25
12.20
14.15 Вимір.перетв.             лек.
16.10 лек.
18.05 лек.
20.00 Медяний Л.П   298-1  лек.
Четвер 18. 01.2018 10.25  
12.20
14.15 Вимір.перетв.             лек.
16.10 лаб.
18.05 лаб.
20.00 Медяний Л.П   298-1  лаб.
П’ятниця 19. 01..2018 10.25
12.20 Теорія зас.вимір.       пр
14.15                 3-4-1           пр
16.10                                     пр
18.05 Морозова І.В.Диф.залік
20.00
Субота 20. 01.2018 10.25 Трудове право Укр.    лек
12.20 лек.
14.15 лек.
16.10 пр
20.00
Неділя 21. 01.2018 10.25 Еколог.ст.розв.           лек.
12.20           1-3А                лек.
14.15                                      лек.
16.10 Порєв В.А.                  лек.

 

3 Курс Навчальні групи
День Дата Час ПН-з51
Понеділок 22. 01..2018 10.25
12.20 Еколог.ст.розв.           лек.
14.15           1-3А              лек.
16.10                                      лек.
18.05 Порєв В.А.                   пр.
20.00
Вівторок 23. 01.2018 10.25
12.20 Еколог.безпека та ауд. лек Івасенко В.М      3-4
14.15 Еколог.ст.розв.             пр
16.10                1-3А                пр
18.05 Порєв В.А                     пр
20.00
Середа 24. 01.2018 10.25
12.20
14.15 Основи сертиф.           пр.
16.10 Морозова І.В.              пр
18.05              3-4                  Залік
20.00
Четвер 25. 01.2018 10.25
12.20 Спец.розд.вищ.мат.    лек.
14.15         1-3А                   лек.
16.10                                      лек.
18.05 Порєв В.А                  лек.
20.00  
П’ятниця 26. 01.2018 10.25
12.20 Спец.розд.вищ.мат.    лек.
14.15 пр.
16.10 пр.
18.05 Порєв В.А      1-3А     пр.
20.00
Субота 27. 01.2018 10.25 Еколог.безпека та ауд. лек
12.20                                       лек
14.15          3-4                 лек
16.10                                       лек
20.00 Івасенко В.М                 пр.
Неділя 28. 01.2018 10.25
12.20
14.15
16.10  

Attachments