Розклад занять заочного відділення на 2017-2018 н.р. V КУРС ПН-з61с

Завантажити у форматі PDF

5 Курс Навчальні групи
День Дата Час ПМ-з61с
Понеділок   12.20
14.15
16.10
18.05  
20.00
Вівторок 09. 01.2018 10.25 Практик.з інш.спілк. пр.
12.20                   603-7        пр.
14.15 Овчаренко                 пр.
16.10 Прил.контр.х.п.        лек.
18.05              3-4                 лек
20.00 Морозова І.В.           лек.
Середа 10. 01.2018 10.25
12.20
14.15 Модел.інф.в.сист.  пр.
16.10   3-1б                    пр.
18.05                              пр.
20.00 Божко К.М.         Іспит.
Четвер 11. 01.2018 10.25
12.20 Сист.авт.проект.1  пр.
14.15      2-2                      пр.
16.10                                  пр.
18.05                                   пр.
20.00 Маркін М.О.           пр.
П’ятниця 12. 01.2018 10.25  
12.20 Сист.авт.проект. Диф.з.
14.15 Наукова р.за т.д.        пр.
16.10               3-1б               пр.
18.05  Защепкіна Н.М.  Залік
20.00
Субота 13.01.2018 10.25 Розробка стар-тап пр. пр
12.20 пр
16.10 пр
18.05 Залік
20.00
Неділя 14 . 01.2018 10.25
12.20
14.15
16.10
18.05

 

5

 Курс

Навчальні групи
День Дата Час ПН-з71мп
Понеділок 15. 01. 2018 10.25
12.20 Інф.- вим.сист.          лаб.
14.15                                    лаб.
16.10           1-3а                  пр
18.05                                     пр
20.00 Порєв В.А.                 пр
Вівторок 16. 01. 2018 10.25
12.20 Інф.- вим.сист.           пр
14.15 Порєв В.А. 1-3а Іспит
16.10 Телевіз.інф.сист.2  КР Порєв В.А.    1-3а
18.05 Прил.контр.х.п.        лек
20.00 Морозова І.В.  3-4   лаб
Середа 17. 01.2018 10.25 Наноматер.й техн. лек
12.20 Маслов В.П.1-3а   лек.
14.15 Сист.авт.проект.2     лек.
16.10                                    лек.
18.05                                   лек.
20.00 Маркіна М.О. 2-2    лек.
Четвер 18. 01. 2018 10.25 Метрологічне забезп. Защепкіна               лекц.
12.20                 3-1Б         лекція
14.15 Прил.контр.х.п.         пр.
16.10 3-4      пр.
18.05 Морозова І.В.     Іспит
20.00
П’ятниця 19. 01. 2018 10.25 Інформ.т.хм.обч.      лек.
12.20  Божко       3-4         лек.
14.15 Монітор.довк.     пр.
16.10 пр.
18.05 Івасенко    3-4   Диф.зал.             
20.00  
Субота 20. 01. 2018 10.25 Прил.контр.х.п.      лек.
12.20                                  лек.
14.15     Морозова  3-4    лек
16.10  
18.05
20.00
Неділя 21.01.2018 10.25
12.20
14.15
16.10
18.05

Завантаження