Ковтун Руслана

Моя история на кафедре научных, аналитических и экологических приборов и систем началась в 2012 году. С тех пор передо мной открылся бесконечный горизонт  возможностей и целей, одной из которых стала возможность максимального использования получаемых знаний. Благодаря высокому уровню преподавательского состава и правильной подаче материала мне без труда удается усваивать все необходимое и с удовольствием справляться со всеми заданиями. Сейчас я студентка четвертого курса, и следует отметить, что желание продолжать учиться и развиваться в этом направлении все увеличивается. И с каждым годом я убеждаюсь в том, что сделала правильный выбор.  Поступив на кафедру и получив нужные знания, которые мне  помогут на пути к реализации цели, которая  напрямую связана с улучшением экологического состояния страны. Круг возможностей после окончания учебы огромен, но только для тех, кто во время нее по максимуму использует данную возможность развиваться и получать знания в этой сфере.

Ковтун Руслана, стипендия Трубенка 2016 за достижения в учебе.

Застосування інформаційних технологій для визначення пилопроникності та пилоємності текстильних матеріалів

З вересня 2015 року штат кафедри «Наукових аналітичних та екологічних приладів і систем» поповнився професором та чудовою  людиною  д.т.н. Защепкіною Наталією Миколаївною. За її допомогою студенти 4 курсу та магістранти 6 курсу , в тому числі і я , зацікавились та почати роботу в напрямку визначення пилопроникності та пилоємності текстильних  матеріалів. Актуальність цієї роботи полягає у забезпеченні комфортних умов для шкіряного дихання та інших функцій організму людини, завдяки вдосконаленню якості текстильних матеріалів.

Продовжувати читання Застосування інформаційних технологій для визначення пилопроникності та пилоємності текстильних матеріалів

ПЕРШОКУРСНИКИ: ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ (ГАЗЕТА «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІК» № 29 26 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ)

30 серпня – довгоочікуваний день! Нарешті я стала студенткою кращого вишу країни – НТУУ “Київський політехнічний інститут”. Цей день запам’ятався великою кількістю емоцій, що переповнювали мене та інших новачків. Тож від імені першокурсників хочу поділитись враженнями.

Як тільки ступаєш на територію університету, відразу відчуваєш, що опинився в особливому місці. Надзвичайно вражає перший корпус, де розмістився мій факультет. Архітектура, бруківка, мальовничі ландшафти – усе заворожує і надихає. Коли потрапляєш сюди вперше, можна подорожувати довжелезними коридорами кілька годин.

Запам’яталися урочистості на площі Знань, заквітчаній прапорами, де зібралися першокурсники з усіх факультетів. Панувала атмосфера великої, єдиної родини, що зветься НТУУ “КПІ”. Привітання від керівників вишу, напутні побажання – таке буває лише раз у житті. Та найважливіше відбулося потім – на кафедрі наукових, аналітичних, екологічних приладів і систем, де нам вручили залікові книжки. Ми були приємно здивовані святковим убранством, з цікавістю роззиралися навсібіч. Радість і гордість переповнювали наші серця, адже вперше (офіційно!) відчули себе студентами Київської політехніки, хоча й розуміли, що це величезна відповідальність.

Там же познайомилися з представниками кафедри та її завідувачем професором В.А.Порєвим. Він справив враження серйозної, надійної людини, за таким можна і потрібно йти вперед. Досить важливі поради зі свого досвіду адаптації до студентського середовища надали нам другокурсники. На завершення ми отримали ще один подарунок – дискотеку під відкритим небом та святковий салют на площі Знань.

Пишаюся своїм університетом, факультетом, кафедрою.

Яна Лисак, першокурсниця

Головне – зробити правильний вибір… (Ященко Яна)

І от настав важливий момент в моєму житті, можна сказати переломний… Постало завдання вибору університету та професії на майбутнє! Так, як я добре навчалась в школі, мені легко давались прикладні науки, бачила я себе саме в стінах технічного університету, однозначно, і без всяких обговорень.

Продовжувати читання Головне – зробити правильний вибір… (Ященко Яна)

Майбутнє, хто його будує? (Фарафонова Валерія)

Мабуть, чи не кожного абітурієнта бентежить питання самоідентифікації, аби не помилитися у виборі майбутньої професії. Як правильно обрати вищий навчальний заклад (ВНЗ)? Який факультет? А яку кафедру? Це питання не просто назви спеціальності на документі про вищу освіту, а й сукупності систематизованих знань, умінь, навичок та інших компетентностей, які студент здобуватиме протягом декількох років. На допомогу вступнику приходять різні відгуки, огляди та коментарі щодо своєї альма-матер випускників та студентів ВНЗ. Розглянемо кафедру Наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем (НАЕПС) Приладобудівного факультету НТУУ “КПІ”.

Кафедра НАЕПС є однією з наймолодших кафедр факультету та готує фахівців для розробки, виробництва та експлуатації приладів та систем екологічного моніторингу. Створення кафедри було зумовлено потребою суспільства у технічних спеціалістах, що здатні проводити аналіз екологічних проблем, оперувати наявними технічними засобами, вдосконалювати їх та проводити розробку нових методів, приладів та систем екологічного моніторингу. Бо саме високі технології визначають інтелектуальний потенціал держави.

Коли я була абітурієнткою, з усіх можливих варіантів кафедра НАЕПС мене зацікавила, насамперед, актуальністю наукових досліджень, що проводяться на її базі, наявністю для цього достатнього матеріально-технічного забезпечення, сильним педагогічним колективом, перспективами працевлаштування за фахом.

З роками я лише впевнилася у правильності свого вибору. Навчання не просто розиширило мій світогляд та навчило мене мислити більш систематизовано, а й дало потужний поштовх до кар’єрного росту. Роботодавці залюбки приймають на роботу студентів та випускників НТУУ “КПІ” інженерних спеціальностей, і наша не є винятком, що й підтверджується моїм особистим досвідом та попитом на ринку праці. Я отримала знання та навички використання сучасних методів побудови високоточних приладів із застосуванням мікропроцесорної та комп’ютерної техніки, систем автоматизованого проектування та комп’ютерної графіки, що стали підґрунтям для подальшої самоосвіти (паралельно з навчанням я пройшла процес міжнародної сертифікації на спеціаліста з мережевих технологій). Звичайно, хотілося б мати більш потужну матеріальну базу, що розширила б можливості проведення лабораторних та практичних робіт. Але це не є перешкодою для тих, хто жадає знань.

За шість років навчання кафедра, у якомусь сенсі, стала моєю другою домівкою, де я отримала важливі та нові для себе знання та провела незабутнє студентське життя. Запрошую Вас завітати до нас у гості, а й, може, долучитися до нашого товариства!

Про студента нашої кафедри

Студентське життя – це вихор неймовірних подій та яскраві щоденні незабутні враження, але це не завжди так, якщо людина з головою поринає у повсякденні турботи пов’язані з навчальним процесом. На щастя, на приладобудівному факультеті ситуація повністю відповідає давно відомим нормам студентського життя.

Продовжувати читання Про студента нашої кафедри