До уваги науково-педагогічних працівників кафедри НАЕПС!

Керівникам структурних підрозділів

Шановні колеги!

Інформуємо Вас про те, що фахівцями НТО «КПІ-Телеком» підготовлено базу даних Telef із показниками публікаційної активності науково-педагогічних і наукових працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського (http://telef.kpi.ua/). В основу розробленої бази даних взято статті і посилання на них, які фіксуються вільною доступною пошуковою системою Google Scholar, що індексує повний текст наукових публікацій всіх форматів і дисциплін. Індексування Google Scholar включає в себе більшість рецензованих онлайн-журналів Європи та Америки найбільших наукових видавництв. За функціями він схожий на вільно доступні системи Scirus від Elsevier, CiteSeerX і getCITED. Також він схожий на інструменти засновані на підписці, такі як Elsevier в Scopus і Thomson ISI’s Web of Science.

База даних Telef дозволяє аналізувати публікаційну активність як окремих працівників КПІ ім. Ігоря Сікорського, так і окремих кафедр, факультетів, інститутів університету. База даних дозволяє порівнювати їх за кількістю статей, кількістю цитувань та індексом Гірша, що важливо під час виборів на посади викладачів або науковців, проведення щорічних рейтингів лідрозділів університету.

У зв’язку із завершенням календарного 2016 р. і підготовкою звіту про наукову та інноваційну діяльність за 2016 рік на Вчену раду університету, звертаємо Вашу увагу на необхідність завершення формування бази даних Telef, а саме: необхідність кожному працівнику КПІ ім. Ігоря Сікорського у своєму персональному кабінеті Google Scholar вказати місце його роботи англійською мовою National Technical University of Ukraine.

З повагою,

Проректор з наукової роботи                                                                                         М.Ю. Ільченко