Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+

Міжнародний інформаційний тиждень Програми ЄС Еразмус+ проводиться у терміни заходу: 5-9 листопада у Києві. Захід зацікавить працівників вишів, відповідальних за міжнародну співпрацю, викладачів, студентів та усіх тих, хто хоче більше дізнатися про участь у міжнародних освітніх проектах.

Програма інформаційного тижня містить заходи з підтримки університетів, які вже впроваджують проекти Еразмус+, та для тих, хто готуватиме проектні пропозиції на конкурси наступного року. Крім того, учасникам розкажуть про можливості отримання стипендій на обміни, навчання, тренінги, волонтерство, викладання та підвищення кваліфікації.

Участь у заходах безкоштовна, однак, претенденти мають попередньо зареєструватися на запланований семінар за посиланням: http://erasmusplus.org.ua/novyny/1933-infoweek2018.html. Реєстрацію відкрито до 26 жовтня 2018 (18:00). Підтвердження щодо участі будуть надіслані кандидатам наприкінці жовтня.

Міжнародний інформаційний тиждень проводить Національний Еразмус+ офіс в Україні спільно з Міністерством освіти і науки України за підтримки Представництва Європейського Союзу в Україні та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури.

Мова заходів: українська, англійська (переклад забезпечується)