Міжнародна наукова нарада

На запрошення всесвітьовідомої фірми CERAMTEC доктор технічних наук, професор кафедри НАЕПС, Маслов В.П. прийняв участь в науковій нараді  з метою обговорення можливих спільних робіт з питань розроблення нових технологій використання кераміки в приладо- та машинобудуванні.

P6160106

 

Продовжувати читання Міжнародна наукова нарада

Світ фотоніки

Один раз на два роки у Мюнхені (Німеччина) проводиться Міжнародна виставка і наукові конференції, які об’єднуються однією назвою – «Світ фотоніки». У цій виставці приймають участь декілька тисяч всесвітньовідомих фірм виробників оптичних матеріалів та деталей з них, лазерної техніки та новітніх оптичних технологій. Відвідують цю виставку та приймають участь у конференціях  сотні тисяч фахівців. У цьому році з 22 по 26 травня проводився черговий конгрес «Світ фотоніки».

 

«Світ фотоніки»

 

Кафедра НАЕПС на стенді німецької фірми-партнера зі спільних досліджень  Impex HighTech Gmbh демонструвала  (фото 2) свої розробки щодо визначення забруднення повітря на території НТУУ «КПІ» та прилеглих автострад. Ці дослідження (два магістерських проекти, керівник – завідувач кафедри, проф. В.А. Порєв) проводяться на сучасному газоаналізаторі Infralyt, наданому на початку року  для цього фірмою  Impex HighTech Gmbh. Напередодні «ЄВРО-2012» отримані результати важливі та актуальні для адміністрації м. Києва.

foto_3

Крім того, в рамках науково-практичного семінару виробників сапфіру (унікальний за властивостями матеріал для електроніки, оптики, лазерної техніки), професор Маслов В.П. надав інформацію щодо нового способу контролю якості кристалів сапфіру (спільна заявка на корисну модель України, подана фахівцями кафедри НАЕПС та Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є. Лашкарьова НАН України). До цього часу всі відомі фірми здійснювали такий контроль візуально, тому новий лазерний спосіб з  фотоелектричним контролем результатів вимірювання  викликав жвавий інтерес фахівців цієї галузі.

foto_2

Розробки кафедри з методів з’єднання прецизійних деталей наукових приладів викликали інтерес фахівців чеської фірми CeramTec. Під час відрядження до Чехії з 13 по 19 червня професор Маслов В.П. зробив доповідь на спільній нараді та узгодив план перспективних робіт за цим напрямком.

foto_4

У наведених вище дослідженнях, які проводяться на кафедрі, активну участь приймають студенти, які виконують дипломні та магістерські проекти.

Продовжувати читання Світ фотоніки

Наші викладачі в міжнародних організаціях

Викладач кафедри Михайло Леонідович Казакевич приймав участь в Міжнародній науковій конференції Академії неруйнівного контролю, що проводилася в Угорщині 14 квітня 2011 року.

Контроль

Матеріали конференції:

Files12 Files12 Files12

Продовжувати читання Наші викладачі в міжнародних організаціях

Співробітництво з фірмою Impex HighTech GmbH

В рамках Угоди про наукове співробітництво між кафедрою НАЕПС та фірмою Impex HighTech GmbH кафедра отримала сучасний газоаналітичний прилад «INFRALYT» виробництва компанії SAXON Junkalor GmbH.

Магістранти Шило Антон і Шило Артем під керівництвом професора Порєва В.А. готують прилад «INFRALYT» до лабораторної роботи «Тестування автотранспорту за показником (пальне/повітря)» та виконують роботу на реальному об’єкті.

 

фото1фото2

Продовжувати читання Співробітництво з фірмою Impex HighTech GmbH

Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомився з науковими досягненнями кафедри НАЕПС

27 квітня Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт. Він оглянув пам’ятні дошки в холі Головного корпусу (корпус №1) університету та ознайомився з діяльністю Наукового парку НТУУ «КПІ» «Київська політехніка».

Під час візиту Посол США Джон Теффт ознайомився з науковими досягненнями кафедри НАЕПС. (На фото: Ректор НТУУ «КПІ», академік Згуровський М.З., завідувач кафедри, професор Порєв В.А., професор Петренко С.Ф., Посол США Джон Теффт).

Після відвідування Наукового парку Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт виступив перед студентами і викладачами університету з лекцією «Демократія та чому вона настільки важлива для України». У своїй промові Посол США розмірковував про демократію та інноваційну діяльність. По закінченню виступу Джон Френсіс Теффт відповів на запитання учасників зустрічі.

Teft

Продовжувати читання Посол США в Україні Джон Френсіс Теффт ознайомився з науковими досягненнями кафедри НАЕПС