ПЕРШОКУРСНИКИ: ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ (ГАЗЕТА «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІК» № 29  26 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ)

ПЕРШОКУРСНИКИ: ПЕРШІ ВРАЖЕННЯ (ГАЗЕТА «КИЇВСЬКИЙ ПОЛІТЕХНІК» № 29 26 ВЕРЕСНЯ 2013 РОКУ)

30 серпня – довгоочікуваний день! Нарешті я стала студенткою кращого вишу країни – НТУУ “Київський політехнічний інститут”. Цей день запам’ятався великою кількістю емоцій, що переповнювали мене та інших новачків. Тож від імені першокурсників хочу поділитись враженнями.

Як тільки ступаєш на територію університету, відразу відчуваєш, що опинився в особливому місці. Надзвичайно вражає перший корпус, де розмістився мій факультет. Архітектура, бруківка, мальовничі ландшафти – усе заворожує і надихає. Коли потрапляєш сюди вперше, можна подорожувати довжелезними коридорами кілька годин.

Запам’яталися урочистості на площі Знань, заквітчаній прапорами, де зібралися першокурсники з усіх факультетів. Панувала атмосфера великої, єдиної родини, що зветься НТУУ “КПІ”. Привітання від керівників вишу, напутні побажання – таке буває лише раз у житті. Та найважливіше відбулося потім – на кафедрі наукових, аналітичних, екологічних приладів і систем, де нам вручили залікові книжки. Ми були приємно здивовані святковим убранством, з цікавістю роззиралися навсібіч. Радість і гордість переповнювали наші серця, адже вперше (офіційно!) відчули себе студентами Київської політехніки, хоча й розуміли, що це величезна відповідальність.

Там же познайомилися з представниками кафедри та її завідувачем професором В.А.Порєвим. Він справив враження серйозної, надійної людини, за таким можна і потрібно йти вперед. Досить важливі поради зі свого досвіду адаптації до студентського середовища надали нам другокурсники. На завершення ми отримали ще один подарунок – дискотеку під відкритим небом та святковий салют на площі Знань.

Пишаюся своїм університетом, факультетом, кафедрою.

Яна Лисак, першокурсниця