Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Міністерством освіти і науки України оголошено Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році

Метою конкурсу є розвиток інтелектуального потенціалу талановитої молоді

Завдання Конкурсу:

• виявлення та розвиток обдарованих студентів, сприяння реалізації їх здібностей;
  • стимулювання творчого самовдосконалення студентської молоді;
  • популяризація досягнень науки, техніки та інноваційних технологій;
  • залучення провідних вчених, наукових, науково-педагогічних працівників до активної роботи з обдарованою студентською молоддю;
  • формування команд для участі в міжнародних олімпіадах, конкурсах, турнірах.

Конкурс проводиться у два тури:

• І тур – у ЗВО (зокрема у КПІ ім. Ігоря Сікорського) впродовж жовтня – грудня 2018 р. на факультетах та інститутах. По кожній, визначеній наказом МОН України, галузі знань відбиратимуться кращі, самостійно підготовлені студентські наукові роботи для участі у другому турі;
  • ІІ тур – у закладах вищої освіти, визначених МОН України як базові, у лютому – квітні 2019 р.

Для участі у першому турі конкурсу студент спільно з науковим керівником повинен підготувати наукову роботу з актуальних проблем у галузях знань, спеціальностей (спеціалізацій), з яких проводиться конкурс, яка є пошуковою за своїм характером, впроваджена у виробництво або застосована у навчальному процесі, не має відзнак НАН України та органів державної влади.

Студентська наукова робота має бути підготовлена відповідно до вимог положення про конкурс. Разом з роботою подаються заповнені відомості про її авторів (не більше двох авторів).

У розділі завантажень до цієї статті наведені всі необхідні організаційні документи, порядок проведення та умови конкурсу.

З метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення умов її творчого зростання та своєчасного надання пропозицій від університету для участі в конкурсі Міністерства освіти і науки України,  додаємо Наказ про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт у 2018/2019 навчальному році.