Вступ на 1 курс на скорочену програму (за дипломом молодшого спеціаліста)

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем КПІ ім. Ігоря Сікорського запрошує на бюджетну форму навчання!

Є бюджетні місця! Денна та заочна форма!

На основі диплому молодшого спеціаліста вступ на 1 курс на скорочений термін навчання – 2 роки 10 місяців.

Кафедра НАЕПС проводить підготовку фахівців освітнього рівня “Бакалавр” за спеціальністю “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка”, спеціалізація:

Інформаційні вимірювальні технології екологічної безпеки

Конкурсний відбір для цієї категорії вступників здійснюється на основі конкурсного бала, який розраховується за такою формулою:

КБ = П1 + П2,

де П1 – оцінка зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури (за шкалою від 100 до 200 балів),
П2 – оцінка фахового вступного випробування (за шкалою від 100 до 200 балів).

Складова П1 – обов’язкове зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури (приймаються сертифікати 2017, 2018, 2019, 2020 років).

Для складової П2, оскільки спеціальність 152 “Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка” входить до Додатку 2 до Умов прийому до вищих навчальних закладів в 2020 році, ти маєш право скласти вступні випробування з предметів, потрібних для вступу (1), або перезарахувати оцінки, одержані на Зовнішньому незалежному оцінюванні (2), якщо ти його складав, й претендувати на місця за державним замовленням.

1. За результатами комплексного вступного іспиту (фізика та математика).
  2. За результатами ЗНО з фізики та математики (приймаються сертифікати 2017, 2018, 2019, 2020 років).

Абітурієнт самостійно обирає найкращі для нього результати і подає відповідні документи.

Основні дати вступної кампанії для 1 курсу (молодші спеціалісти):

• 03 лютого – 24 березня — реєстрація для участі в ЗНО
  • 26 червня — ЗНО – українська мова та література