Хочете навчатися у технічному ВУЗі? Обирайте кафедру НАЕПС!!!

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем КПІ ім. Ігоря Сікорського за бюджетною формою навчання готує фахівців (бакалаврів, магістрів, докторів філософії), які володіють методологією наукових досліджень, специфікою технічних засобів моніторингу довкілля, розуміють сучасні екологічні проблеми, причини їх виникнення та можливі наслідки, орієнтуються в новітніх напрямах інформаційно-вимірювальних технологій екологічного моніторингу.

Прийнята кафедрою концепція підготовки фахівців орієнтована на забезпечення реальних перспектив застосування отриманих знань в сучасних умовах, що досягається збалансованим навчальним планом, основу якого складають традиційні для провідного технічного університету дисципліни: вища математика, цифрова електроніка та мікропроцесори, аналогова схемотехніка, інформатика, офісні комп’ютерні технології тощо.

Відповідно до сучасних реалій біля 20% навчального матеріалу становлять дисципліни економіко-управлінського спрямування (економіка, маркетинг, менеджмент, сертифікація) та іноземна мова професійного спрямування.

Основу фахової компоненти навчального плану кафедри становлять такі дисципліни:

• Інформаційно-вимірювальні технології визначення та контролю властивостей матеріалів;
  • Системи автоматизованого проектування у приладобудуванні;
  • Інформаційні та інтелектуальні системи і технології;
  • Інформаційно-вимірювальні системи на ПЗЗ (CCD);
  • Новітні інформаційно–вимірювальні технології;
  • Екологічна безпека та екологічний аудит;
  • Наноматеріали та нанотехнології;
  • Аналітичні екологічні прилади;
  • Геоінформаційні технології;
  • Комп’ютерні технології.

11092-NN3OU7На кафедрі обладнані сучасні навчальні лабораторії: фотовольтаїки та цифрової електроніки, інформаційних технологій екологічної безпеки, електроніки та схемотехнікиінформаційних вимірювальних технологій, а також лабораторії інформаційних вимірювальних технологій визначення та контролю властивостей матеріалів та лабораторія інформаційних технологій.

На кафедрі створена єдина на сьогодні в Україні навчально-наукова лабораторія телевізійної інформаційно-вимірювальної техніки з повним циклом інструментального забезпечення унікальних і високоточних вимірювань — від сучасних апаратно-програмних засобів вимірювання до належного метрологічного забезпечення, на базі якої співробітники та аспіранти проводять наукові дослідження, а студенти виконують лабораторні роботи.

Місця працевлаштування наших випускників в Україні:

• Пошук роботипосади державних службовців в Державних управліннях охорони навколишнього природного середовища та в Державних екологічних інспекціях, які створені в кожній області, а також в м. Києві;
  • наукові та інженерні посади в екологічних підрозділах енергогенеруючих підприємств та підприємств важкої промисловості, а також в різних галузях народного господарства (у військовій справі, в астрономії, в медичній діагностиці, на транспорті, в біотехнологіях, в мікроелектроніці, в криміналістиці, в задачах екологічного моніторингу тощо;
  • викладацькі посади у ВНЗ України (з дипломом магістра);
  • кращі випускники отримують направлення в аспірантуру.

Екологічний моніторингЕкологічна безпека на базі інформаційно-вимірювальних технологій сьогодні, а також в довгостроковій перспективі, є одним із безумовних пріоритетів країн ЄС, який, зокрема, визначає структуру європейського ринку праці, що не може не впливати на формування ринку праці України.

Тестування з математики, фізики або іноземної мови, української мови.

З питань, пов’язаних з навчанням на кафедрі, звертатися:

03056, м. Київ, пр. Перемоги, 37, кафедра НАЕПС; http://ivstem.kpi.ua

Приймальна; тел. 044- 204-85-03;            e-mail: kpi_naeps@ukr.net