І Всеукраїнська науково-практична Інтернет-конференція Здобувачів вищої освіти і молодих учених «Проблеми сучасної електроенергетики, електротехніки та електромеханіки – теорія і практика»

Шановні колеги!

Запрошуємо молодих учених, студентів та аспірантів взяти участь у роботі
І Всеукраїнській науково-практичній
інтернет-конференції
здобувачів вищої освіти і молодих учених

«Проблеми сучасної електроенергетики, електротехніки та електромеханіки – теорія і практика»,

що відбудеться 14–15 грудня 2017р у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова.

Мета конференції: обговорення питань, пов’язаних з проблемами та перспективами впровадження новітніх розробок і технологій, спрямованих на досягнення ресурсозбереження й енергоефективності у сферах електроенергетики, електротехніки та електромеханіки.

Основні напрямки роботи конференції:

1. Генерація та джерела електричної енергії;
  2. Облік та якість електричної енергії;
  3. Енергозбереження в системах електропостачання;
  4. Високовикористані електричні машини;
  5. Електричні апарати в системах електроспоживання.

Робочі мови конференції: українська, російська, англійська.

Матеріали конференції будуть опубліковані в електронному вигляді на сайті конференції http://ojs.kname.edu.ua/

Участь у конференції безкоштовна.

Заявка на участь та реквізити приймаючої сторони.