Студентське життя – це вихор неймовірних подій та яскраві щоденні незабутні враження, але це не завжди так, якщо людина з головою поринає у повсякденні турботи пов’язані з навчальним процесом. На щастя, на приладобудівному факультеті ситуація повністю відповідає давно відомим нормам студентського життя.

То яке воно, повноцінне життя студента? Це важко передати словами, адже це як дещо легке, мов хмаринка; безтурботне, мов дитяча посмішка; трудоємке, мов копітка праця мурашки, яка вишукує найкращих шляхів та тягне на собі величезний вантаж, ну, а в нашому випадку – все нових і нових знань, які нам знадобляться в житті.

f6

В лабораторії аналогової схемотехніки студенти груп ПН71 та ПН72. Заняття проводить Медяний Л.П.

Студент, а особливо нашого факультету, встигає все – і на парах побувати, і новинок зібрати, і навіть у Студентській раді «засвітитись»! Більше того, не просто бути активістом, а лідером. Яскравими прикладами таких «суперменів» є Сидоренко Сергій та Кущовий Сергій – студенти (а сьогодні вже аспіранти) кафедри наукових, екологічних та аналітичних приладів і систем, які сповідують активний образ життя і розмальовують його яскравими фарбами для інших студентів.

 

f7

Сидоренко С.

f8

Кущовий С.

Сидоренко Сергій, випускник ПБФ, свого часу був головою Спортивного відділу Студентської ради НТУУ «КПІ» і важливим здобутком його діяльності було розширення зв’язків з багатьма спортивними організаціями Києва та покращення співробітництва зі Спорткомплексом. За його «правління» було створено спортивно-технічний центр НТУУ «КПІ» КПІ, що надає доступ всіх «кпішників» до багатьох спортивних ресурсів.

Кущовий Сергій перейняв естафетну паличку і з 2011/12 н.р. керує Спортивним відділом Студентської ради НТУУ «КПІ». Його діяльність збільшила кількість спортивних заходів на теренах нашого університету та покращила їх рівень, а Спортивний відділ став осередком активістів. В той же час Кущовий Сергій має досвід наукової діяльності на рідній кафедрі та солідний список наукових публікацій.

Не можна не відзначити роботу студентського гуртка «NERV», яким керував студент 2-го курсу Проценко Т.Л. В активі гуртка, крім участі в конференціях, модернізація комп’ютерно – інформаційного простору кафедри та реалізація проекту «Кафедра НАЕПС в Інтернеті майбутнього», в рамках якого інформаційний ресурс кафедри в мережі Інтернет розширено до підтримки протоколу IPv6.

 

 220px-World_IPv6_launch_badge.svg  f9
http://ipv6.naeps.org.ua/

Ми перші серед  ВНЗ України

 

Гурток «NERV»: Потієнко Л., Проценко Т., Бицюля В.

 

 

 

 

 

 176 total views,  1 views today