Лабораторія електроніки та схемотехніки

Лабораторія електроніки та схемотехніки

Рішення про утворення лабораторії «Схемотехніка та вимірювальні перетворювачі» прийнято у 1997 р. Було виділено приміщення – аудиторія 298-3, проведено ремонт та облаштування, придбання та виготовлення меблів, приладів, стендів.

Лабораторія почала працювати на навчальний процес у 2001 році, ця дата і є її «днем народження». І весь час лабораторією опікується Медяний Леонід Пилипович (ЛПМ)

Screenshot_1 Screenshot_2

 На теперішній час в лабораторії обладнано 12 робочих місць для роботи з документами, 6 універсальних стендів для проведення навчальних досліджень на 1..3 робоче місце, 3 універсальні стенди проведення наукових досліджень.

Screenshot_3

Робочі місця для досліджень

Screenshot_4

Робочі місця для роботи з документами

Робочі місця забезпечені достатньою кількістю універсальних (осцилографи, мультіметри , джерела сигналів та живлення …) та спеціальних засобів вимірювання.

Лабораторія обладнана локальною мережею з виходом в Internet. Мережа складена зі 12-ти ПК, інтегрованих в стенди, що дозволяє проводити наскрізні реально-віртуальні дослідження перетворювачів. ПК оснащені програмним забезпечення CAD розробки електромеханіки та EDA (NI Multism, Proteus, LabVIEW) дослідження і дизайну електроніки перетворювачів DAQ для екологічного моніторингу.

Лабораторія забезпечує навчальний процес по дисциплінам освтньо-кваліфікаційного рівня БАКАЛАВР «Електроніка», «Аналогова схемотехніка», «Вимірювальні перетворювачі» для студентів денної і заочної форми навчання об’ємом близько 320 годин.

В лабораторії виконуються курсові і дипломні проекти по розробці вимірювальних перетворювачів (включаючи температуру, тиск, вологість, концентрації різних газів і шкідливих речовин) максимально наближених до засобів розподіленого екологічного моніторингу National Instrument.

Запрошуємо подивитись як ми працюємо і як відпочиваємо

Screenshot_5

Screenshot_6 Screenshot_7
Щось не виходить, треба перевірити Здається переплутали ампер з вольтом
Screenshot_8 Screenshot_9
LabVIEW це ж зовсім просто А В’єтнам десь далеко, далеко

Screenshot_10

Стережіться, в мережі невсипуще око МЛП

Screenshot_11

Приходьте, ми вас чекаємо!!!

Screenshot_12

До Нового року 40 годин, і треба встигнути розрахуватись з ЛПМ

Screenshot_13

До Нового року 40 годин, і треба встигнути розрахуватись з ЛПМ

Screenshot_14

Весняний семестр, за вікном Весна! ЛПМ вивів нас у Видубичі.

Біля чуда українського бароко

Screenshot_15

Над Дніпром

Screenshot_16

Швидко плинув день, завтра в лабораторію і від ЛПМ не сховатись.