Кафедра НАЕПС проводить підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями “БАКАЛАВР”, “СПЕЦІАЛІСТ” та “МАГІСТР”.
БАКАЛАВР – освiтньо-квалiфiкацiйний рiвень фахiвця, який на основi повної загальної середньої освiти здобув поглиблену загальнокультурну пiдготовку, фундаментальнi та професiйно – орiєнтованi знання та вмiння для вирiшення типових професiйних задач, що передбаченi для вiдповiдних посад, у певнiй галузi народного господарства. Навчання на денній формі бакалаврата триває 3 роки 10 місяців, на заочній формі – 4 роки 5 місяців. Навчальний рік кожного курсу поділений на 2 семестри (осінній та весняний).
В НТУУ “КПІ” впроваджується кредитно – модульна система організації навчального процесу (КМСОНП).
Кредит – умовна одиниця виміру трудомісткості певної частини програми вищої освіти. Ціна кредитної одиниці складає 36 академічних годин навчальної роботи студента. Кожний академічний тиждень дорівнює 54 годинам навчальної роботи студента, тобто 1,5 кредитам.
На перших трьох курсах осінні семестри – 18 тижнів, весняні – 19 тижнів. Тривалість екзаменаційної сесії – 2 тижні. Таким чином, 1,3 та 5 семестри мають 30 кредитів, а 2,4 та 6 семестри – 31,5 кредити.
Бакалаврська програма містить 247,5 кредитів.
СПЕЦІАЛІСТ – освітньо-кваліфікаційний рівень вищої освіти особи, яка на основі освітньо-кваліфікаційного рівня бакалавра здобула повну вищу освіту, спеціальні уміння та знання, достатні для виконання завдань та обов’язків (робіт) певного рівня професійної діяльності, що передбачені для первинних посад у певному виді економічної діяльності.
Навчання за програмою ОКР “СПЕЦІАЛІСТ” триває 1 рік 6 місяців, що дорівнює 90 кредитам.
МАГІСТР – освiтньо-квалiфiкацiйний рiвень фахiвця, який на базi квалiфiкацiї бакалавра здобув поглибленi спецiальнi знання та вмiння iнновацiйного характеру, має початковий досвiд їх застосування та продукування нового знання для вирiшення проблемних професiйних задач у певнiй галузi народного господарства. Навчання в магiстратурі триває 1 рік і 10 місяців, що дорівнює 120 кредитам.
У галузі знань 0510 “Метрологія, вимірювальна техніка та інформаційно-вимірювальні технології” за напрямом 051003 “Приладобудування” кафедра готує фахівців для розробки, виробництва та експлуатації наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем таких освітньо-кваліфікаційних рівнів:
6.051003 “Приладобудування” – освітньо-кваліфікаційний рівень “БАКАЛАВР” (кваліфікація – 3115 ТЕХНІК-КОНСТРУКТОР (МЕХАНІКА));
7.05100304 “Прилади і системи екологічного моніторингу” – освітньо-кваліфікаційний рівень “СПЕЦІАЛІСТ” (кваліфікація – 2149.2 “Інженер-конструктор”);
8.05100304 “Прилади і системи екологічного моніторингу” – освітньо-кваліфікаційний рівень “МАГІСТР” (кваліфікація – 2149.2 “Інженер-дослідник”).
Залишити відповідь