Договір про науково-технічне співробітництво між кафедрою НАЕПС та Спеціальним конструкторсько-технічним бюро Інституту фізики напівровідників

Договір про науково-технічне співробітництво між кафедрою Наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” та Спеціальним конструкторсько-технічним бюро з дослідним виробництвом Інституту фізики напівпровідників ім. В.Є.Лошкарьова Національної академії наук України.

Agreement on scientific and technical cooperation between the Department of Scientific, analytical and ecological devices and systems of the National Technical University of Ukraine “Kyiv Polytechnic Institute” and the special design and technological bureau Pilot Production Institute of Semiconductor Physics. V.Ye.Loshkarova National Academy of Sciences of Ukraine.

Читати далі“Agreement on scientific and technical cooperation”