Зберігання документів

Організація зберігання та утилізації звітів про виробничу практику

Виробнича практика студентів є невід’ємною складовою процесу підготовки спеціалістів у вищих навчальних закладах. Результати практики студент подає у вигляді письмового звіту, після його успішного захисту отримує диференційну оцінку, яка виставляється у заліково-екзаменаційній відомості та заліковій книжці. Таким чином, звіт про виробничу практику є документом, письмовим свідченням виконання студентом програми виробничої практики, який за правилами документообігу підлягає зберіганню та утилізації в установленому законодавством порядку. Термін зберігання документів встановлюється “Переліком типових документів, що створюються в діяльності органів державної влади та місцевого самоврядування, інших установ, організацій і підприємств, із зазначенням термінів зберігання документів”, затвердженим наказом Головного архівного управління при Кабінеті Міністрів України від 20.07.98 №41 (зі змінами і доповненнями).

Термін зберігання документів (витяг)

Найменування
структурного
підрозділу
Вид документа Термін зберігання
документів
Примітки
Кафедра Журнал реєстрації робіт студентів, виконаних у порядку обов’язкових навчальних завдань 3 роки
Плани та програми виробничої
практики
1 рік
Звіти студентів про проходження
виробничої практики
3 роки
Деканат Екзаменаційно-залікова відомість 5 років по закінченні НЗ
Навчально-методичне управління Плани та протоколи виробничої
практики студентів
1 рік
Звіти студентів про виробничу
практику
3 роки
Архів Залікова книжка (у складі особової
справи студента)
75 років

Примітки:

• Обчислення термінів зберігання документів проводять з 1 січня року, якій іде за роком закінчення їх діловодства.