Лекція президента Університету м.Кіото професора Хіроші Мацумото

За сприяння Надзвичайного і Повноважного Посла Японії в Україні Тоічі Саката 16 жовтня о 14:30 у залі засідань Вченої ради (корпус № 1) Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” відбудеться лекція президента Університету м. Кіото (Японія) професора Хіроші Мацумото на тему “Два парадокси науки та економічного зростання. Чи в правильному напрямку ми рухаємось?” (“Two paradoxes in Science and Economic Growth. Are We Heading in the Right Direction?”).

Університет м. Кіото разом з Університетом м. Токіо є провідним університетом Японії. У світовому рейтингу вищих навчальних закладів світу університет м. Кіото обіймає почесне 32-ге місце. Університет м. Кіото – “Alma Mater” семи Нобелівських лауреатів у галузі фундаментальних природничих наук.
     Професор Х. Мацумото – відомий учений у галузі досліджень космосу, автор більш як 400 наукових праць, нагороджений багатьма відзнаками японських і міжнародних наукових товариств.
     Лекція професора Х. Мацумото ознайомить учених і студентів України з поглядами світової інтелектуальної еліти на протиріччя в розвитку науки і економічному зростанні та на завдання університетів у сучасному глобалізованому світі.

Професор Х. Мацумото виділяє три таких найважливіших завдання університетів:
– через наукові дослідження будувати нові інтелектуальні системи;
– розвивати людські ресурси шляхом поширення знань;
– посилювати роль університетів у суспільстві.

Запрошуємо відвідати лекцію професора Х. Мацумото і поінформувати про захід ваших колег.
     Мова лекції – англійська. Українсько-Японський центр НТУУ “КПІ”. Контактні особи:
     Є.І. Поліщук тел. +38 (044) 454-9199, e-mail: umz@kpi.ua” class=”Life”> umz@kpi.ua,
     Л.М. Шикалова тел. +38 (044) 236-0986, e-mail: protocol@kpi.ua” class=”Life”> protocol@kpi.ua.

Оригінал: http://pbf.kpi.ua/txt/pbf/news/lecture.php