Студентський клуб «Шлях до успіху»
Основною метою створення та діяльності клубу є сприяння розвитку студентів в актуальних напрямках сьогодення. Ознайомити студентів з методами ефективного використання власних потенціалів та креативного мислення. Мотивувати та залучати студента до досліджень в різних напрямках, виховання патріотизму, пропаганда активного і здорового способу життя, (наука, екологія, інновації,економіка, психологія, журналістика туризм, спорт тощо.). Підвищити значимість розвитку особи та розвиток любові до Батьківщини.
«Хто володіє інформацією, той володіє світом» (Уїнстон Черчілль). Інформація у сучасному світі – це стратегічний ресурс.
Ціль клубу навчити студентів збирати інформацію, обробляти і успішно використовувати її, розкрити таланти студентів, надихнути на творчу роботу особистим прикладом Гостей,котрі будуть запрошуватись Клубом.
СК «Шлях до успіху» організовує зустрічі з успішними Гостями посилить моральні цінності та виховає естетичні смаки студента. Комунікація, упевненість, відповідальність стануть невід’ємними рисами характеру студента. Отже шанси на працевлаштування в найкращі компанії збільшаться. Гостра ситуація на ринку праці підвела до нових, креативних методик навчання студента.
«Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти» – цей відомий вислів, що дійшов до нас з древніх часів, беззаперечно характеризує успішний шлях сучасної людини. Клуб буде доносити ідею про те, що студенти легко можуть змінювати себе та своє життя на краще. Відомі психологи Сьюзі Грін, Домініка Бертолуччі та інші вже давно відкрили просте правило успіху: «Правильний підхід до вибору свого оточення». Коло друзів має бути щось на зразок команди, де у кожного свої таланти і здібності, а разом вони вершать великі справи. Взявши до уваги клуб буде використовував його з користю для навчання та розвитку студентів кафедри.
Завдання клубу буде полягати в організації зустрічей на кафедрі НАЕПС з відомими спеціалістами у різних сферах. Всі бажаючі (або тільки успішні студенти в навчанні) матимуть змогу прийти на семінар, а при бажанні, прийняти активну участь в роботі Клубу.
Тематичні зустрічі будуть проходити 1 раз на місяць (вразі успіху зустрічі можуть проводитися частіше) враховуючи розклад занять студентів кафедри НАЕПС. Тривалість семінару буде до 2 годин.
Теми для обговорення і затвердження будуть погоджені з завідувачем кафедри НАЕПС – Почесним Президентом Клубу не пізніше 10 числа наступного місяця.
Залишити відповідь