Щороку восени в НТУУ “КПІ” проходить ярмарок професій “КПІ запрошує до співпраці”.
Цього року він відбудеться 31 жовтня у вигляді круглих столів по обговоренню шляхів удосконалення партнерських зв’язків між факультетами та представниками організацій, компаній і фірм – потенційних і нинішніх партнерів та роботодавців наших випускників, які зможуть ознайомитися з науково-освітньою діяльністю КПІ та долучилися до нових форм взаємодії на довгострокову перспективу.
Партнерами КПІ загалом є більше 4 тис. підприємств, організацій і наукових центрів України, з-понад 2300 з них університет має двосторонні угоди. Це дозволяє НТУУ “КПІ” мати зворотний зв’язок, тобто оперативно визначати, яких фахівців потребує економіка, як вдосконалити навчальний процес під ці потреби, як зробити діяльність молодих фахівців ефективнішою.
Запрошуємо до співпраці.
Залишити відповідь