Приймальна комісія

8.090902 «Наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи»
Група ПН-бІм
11. Шило Антон Сергійович
12. Шило Артем Сергійович
11. Дмитренко Вікторія Юріївна
12. Кряж Євгенія Олександрівна
13. Кущовий Сергій Миколайович
14. Потапов Дмитро Павлович
На підставі рішення Приймальної комісії від 25 серпня 2010 року за поданням атестаційної комісії зараховані на навчання на підставі договору з повною компенсацією вартості навчання студентами п’ятого курсу особи, які витримали вступні випробування та пройшли за конкурсом за освітньо-професійною програмою підготовки магістра:
090902 «Наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи»
1. Дорота Сергій Сергійович

На підставі рішення Приймальної комісії від 25 серпня 2010 року за поданням атестаційної комісії зараховані на навчання студентами п’ятого курсу особи, які витримали вступні випробування та пройшли за конкурсом за освітньо-професійною програмою підготовки магістра:

8.090902 «Наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи»

Група ПН-бІм

11. Шило Антон Сергійович
12. Шило Артем Сергійович

11. Дмитренко Вікторія Юріївна
12. Кряж Євгенія Олександрівна
13. Кущовий Сергій Миколайович
14. Потапов Дмитро Павлович

090902 «Наукові, аналітичні та екологічні прилади і системи»

1. Дорота Сергій Сергійович