Привітання Першокурсникам!

Привітання Першокурсникам!

Дорогі першокурсники!

Від імені викладачів кафедри щиро вітаємо Вас зі вступом до кафедри Наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського”! Відсьогодні ви – повноправні члени великої спільноти студентів найкращого технічного ЗВО України. На вас чекає цікаве і насичене студентське життя, і лише від ваших прагнень залежить, якими будуть ці роки і чого ви досягнете в майбутньому.

Наші випускники працюють на посадах державних службовців у державних управліннях охорони навколишнього природного середовища, в державних екологічних інспекціях в кожній області України та у м. Києві, на підприємствах будь-якого профілю, інститутах, конструкторських бюро, які займаються розробкою та виробництвом електронної техніки різного призначення. Детальніше…

Випускники кафедри також працюють у галузі комп’ютерних систем збору та обробки даних, досліджень, прогнозування, контролю, випробування об’єктів та процесів в різних сферах промисловості, в екологічних інстанціях по Україні та по всьому світу.

В Україні існує гостра потреба в спеціалістах, які орієнтуються в новітніх напрямах інформаційних та інформаційно-вимірювальних технологій, розуміють екологічні проблеми, причини їх виникнення та можливі наслідки.

Хотілося б, щоб Ви вийшли зі стін кафедри не лише конкурентоспроможними фахівцями, а й успішними людьми, патріотами своєї Держави. Працюйте наполегливо, адже попереду іспити і заліки, які поставить вам життя, тож ваші зусилля обов’язково принесуть користь і Державі, і вашій родині.

Не витрачайте марно дорогоцінний час, друзі! Студентські роки мають стати часом інтелектуального росту, становлення особистості, розкриття творчого потенціалу, часом закоханості та яскравих вражень, що будуть супроводжувати вас все життя. Сподіваюсь, в університеті ви знайдете справжніх друзів і однодумців.

Щасливих вам студентських років!