Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

Кафедра наукових, аналітичних та екологічних приладів і систем КПІ ім. Ігоря Сікорського із гордістю повідомляє, що студент ІІІ-го курсу Кирило Кузьменко здобув перемогу і Диплом ІІ ступеня у ІІ турі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності 152 – Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка!

Наукова робота “ЕКСПРЕС-КОНТРОЛЬ ФІЗИКО-ХІМІЧНИХ ПОКАЗНИКІВ СОНЯШНИКОВОЇ ОЛІЇ” виконана під керівництвом викладача кафедри, кандидата технічних наук Віктора Васильовича Таранова.

В роботі представлено методику визначення змін спектру люмінесценції різних сортів соняшникової олії за рахунок одночасного вимірювання довжини хвилі і потужності випромінювання. Були проведені виміри на прикладі чотирьох сортів олій отриманих на різних етапах технологічного процесу переробки олії соняшникової рафінованої вимороженої дезодорованої марки П. В процесі вимірювань було встановлено залежність спектру люмінесценції від умов технології виготовлення та фізико-хімічних показників соняшникової олії.