Карантин на кафедрі ІВТ

Карантин на кафедрі ІВТ

У КПІ ім. Ігоря Сікорського запроваджено заходи для запобігання поширенню коронавірусу. На період карантину в Україні та КПІ ім. Ігоря Сікорського викладачі кафедри проводять заняття, консультації в дистанційному (гнучкому) режимі.

Незважаючи на епідеміологічну ситуацію в країні, навчальний процес на кафедрі продовжується в дистанційному режимі. Всі викладачі розмістили інформацію про свої дисципліни в “Електронному кампусі” КПІ ім. Ігоря Сікорського та/або на сайті освітньої програми “ІВТЕБ”.

Комунікації між студентами та викладачами ведуться за допомогою дистанційних засобів: мессенджери (Телеграм, Вайбер, Хенгаутс), онлайн-консультування (Скайп, Зум), обмін документами (Електронний кампус, Електронна пошта, ГуглДиск).

Контроль роботи студентів ведеться в модулі електронного кампусу “Поточний контроль” та/або за допомогою онлайн електронних таблиць. Паролі для доступу в систему “Кампус” є у кураторів груп.

Якщо виникли питання щодо організації дистанційного навчання, або немає зв’язку із викладачем, куратором, старостою звертайтеся за електронною адресою kpi_naeps@ukr.net або за телефоном +38 050 510 9228 (Защепкіна Наталія Миколаївна, д.т.н, професор, гарант освітньої програми).

Графік навчального процесу для 1-3 курсів бакалаврату та 1-2 курсів магістратури не змінюється. Графік проведення екзаменаційної сесії для студентів 4 курсу буде скореговано. Про можливі зміни дат та інші важливі новини щодо карантину повідомлятимемо через офіційні інформаційні ресурси.